Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JIŘINA BOHDALOVÁ SE V NEDĚLI NA ČT1 PŘEDSTAVÍ V DRAMATU JIŘÍHO STRACHA SVATÁ, HRAJE PŘEŽIVŠÍ VĚZENKYNI GULAGU. TRAILER ZDE

Severský filmový podzim pokračuje v regionech, soutěž o lístky do Zlína

Severský filmový klub již poosmé pořádá tradiční přehlídku kinematografie severských a pobaltských států s příznačným názvem Severský filmový podzim 2017. Ve Zlíně proběhne festival v prostorách sálu 5 v Golden Apple Cinema ve dnech 23. do 26. listopadu. A protože většinou soutěžíme o lístky do Prahy nebo Brna, máme tu také nově šanci pro diváky z mnohem vzdálenějšího Zlína.

Pozornosti diváků by neměla ujít komedie Staying Alive o okouzlující Marianne, která zjistí, že ji její přítel podvádí. Díky tipům na pomstu od své nejlepší kamarádky najednou vstupuje do nového života a zjišťuje, že pohodlí se často přeceňuje a nejdůležitější je život si užít.

V mysteriózním dramatu Deportace se podíváme do tajemných prostor podzemního vězení, kam byla unesena Alex. Vězni neboli hosté, jak se jim zde říká, čekají na deportaci. Nikdo z nich ale neví, kam ani proč. Dozorčí jsou nemilosrdní a Alex se rozhodne pro útěk za svou dcerou.

Po loňském úspěchu se na plátnech kin znovu objevuje drama Nesmrtelní, ve kterém zamilovaná dvojice Isak a Em společně opouští své životy a vydává se na parádní společnou jízdu, která se stává stále více nebezpečnou.

Jistou dávku humoru nabízí komedie Kyselé Vánoce. Simon a Oscaru už spolu žijí tři roky. Se svou společnou přítelkyní jeden z nich čeká dítě. Chtějí to oznámit rodinám. A kdy je na to ten nejlepší čas? No přece o Vánocích, svátcíchch tolerance, klidu a pohody.

Další informace na: http://www.sfklub.cz/seversky-filmovy-podzim-2017-zlin

Soutěž o 2 vstupenky na libovolný film z nabídky Severského filmového podzimu

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Do kdy trvá letos Severský filmový podzim?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’30. listopadu,1. prosince,5. prosince’/][/contact-form]

Soutěž trvá od 20. listopadu do 23, listopadu. Výherce si vybere libovolný film z nabídky Severského filmového podzimu ve Zlíně.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast