Adventní soutěž VI. – Spider-Man: Homecoming

Šesté kolo naší adventní soutěže jsme připravili společně s Bontonfilmem. Ten právě vydává sólovku Spider-Mana s Tomem Hollandem. Marvel ani tentokrát nešlápl vedle. Tohle studio zkrátka chyby nedělá. Spider-Man samozřejmě zapadá do rodiny marveláckých filmů, (což už je teď vlastně filmový subžánr) kdy kombinuje akci s prvky komedie a bere si inspiraci z jednotlivých filmových žánrů. Tentokrát se využily prvky teenegerské komedie, přičemž sledujeme život Petera Parkera z pohledu školního podivína, který se samozřejmě střídá s jeho pavoučím alteregem. K tomu všemu dopomáhá občas líbivý soundtrack… a občas se objeví Ironman. Hrajeme o 3 DVD a 3 Blu-ray s filmem.

Spider-Man je další z řady nadprůměrných Marvelovek. Pavoučí muž je sympatickým hrdinou, který v klidu zapadne mezi partu superhrdinů MCU a dokonce má potenciál vyčnívat. Uvidíme v dalších Avengers. Spider-Man chvilku tápal, dohoda mezi studii Sony a Marvel však úspěšně dovedlo mladého teenergera domů, jak se na Homecoming sluší a patří.

Soutěž o 3 DVD a 3 BD s filmem Spider-Man: Homecoming

Soutěž trvá od 17. prosince do 21. prosince 2017 včetně. Pokud chcete soutěžit emailem, pošlete odpověď spolu se svými údaji na soutez@totalfilm.cz. Do předmětu uveďte „Spider-Man“.
Dodavatelem cen je Bontonfilm.

Článek jsme oštítkovali takto: