Adventní soutěž I. – Annabelle 2 a Valerian a město tisíce planet

Dnes startujeme výjimečnou sérii adventních soutěží o novinkové nosiče našich dvou největších distributorů filmů na DVD a Blu-ray discích. Každou sobotu a neděli budeme soutěžit o nové nosiče. Dnes tu máme dva přírůstky od Magic Boxu. Pokračování hororu o panence Annabelle a sci-fi Luca Bessona Valerián a město tisíce planet.

Annabelle 2

Annabelle 2 : Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014. Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek.
Na DVD najdete vystřižené scény. Vychází i na Blu-ray disku.

Valerián a město tisíce planet

Valerián a město tisíce planet je vysněným projektem vizionáře Luca Bessona. Valerian (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevigne) patří mezi speciální agenty, kteří udržují pořádek v celém vesmíru. Valerian je tak trošku chlípník a pokouší se Laurelinu zbalit. Ta o tom ale nechce vůbec slyšet. Ledy se možná prolomí až na společné misi, která je zavede do města Alfa. To je obrovská metropole čítající 17 milionů obyvatel nejrůznějších mimozemských bytostí. Město začnou ohrožovat neznámé síly, které musejí agenti v krátkém časovém horizontu vypátrat.
Na DVD i Blu-ray najdete film o filmu.

Pokud odpovíte správně na obě otázky, jste ve hře o oba nosiče. Pokud jen na jednu, jste ve hře o nosič, ke kterému jste přiřadili správnou odpověď. Losujeme vždy ve středu. Soutěž trvá od 2. 12. do 5. 12. včetně.
Ceny do soutěže věnovala společnost Magic Box, jejíž další produkty najdete zde.

  1. Kdy vyhodnocujete soutěže? Před 10 dny měla být uzavírka a stále je tu možnost zúčastnit se.

    Reagovat na tento komentář

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.