Premiéru pohádky Anděl Páně 2 si nenechalo ujít 3 miliony diváků

Hranici sledovanosti třech milionů diváků (3 047 000) pokořila premiéra pohádky Jiřího Stracha Anděl Páně 2. Stala se tak i nejúspěšnějším pořadem celého televizního roku. O den dřív ale měl vysokou sledovanost i první díl legendární pohádky. Dívalo se na ni 2, 3 milionu diváků. Pohádka Anděl Páně 2 měla premiéru na Štědrý den večer na ČT1.

Pokračování v uplynulém roce v kinech nasbíralo přes milion diváků a stalo se tak jedním z nejúspěšnějších porevolučních filmů vůbec. Fenomén Anděla Páně navíc skvěle fungoval i na nejsledovanějším filmovém YouTube kanále v zemi – Totalfilm.cz. Dohromady mají speciální videa k filmu více než 3 miliony zhlédnutí. V tomto čísle navíc nejsou započítána sdílení na sociálních sítích. Jedná se tak vůbec o nejúspěšnější český film na této sociální síti.

Za Andělem Páně 2 se s poloviční sledovaností umístila pohádka Karla Janáka Dvanáct měsíčků. I dalších 6 nejsledovanějších titulů se vysílalo na ČT1 a pět z nich překonalo milionovou hranici (Lotrando a Zubejda, Pelíšky, Peklo s princeznou, Tři veteráni). Tři bratři na Nově nedosáhli ani na milion diváků (902 tisíc).

-red-
foto/video: Totalfilm/Falcon/Marlene Film/Česká televize © 2017