Může nevěra zachránit vztah? Soutěž s novou českou komedií

Ve čtvrtek 22. února vtrhne do kin nová česká komedie Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná. Po velmi úspěšném filmu Život je život, chtěl Milan Cieslar pokračovat v komediálním žánru. Tentokrát se režisér pustil do romantické komedie s cílem přinést na plátna kin zábavu, zprostředkovanou nezastupitelnými hereckými osobnostmi, jako je například Vilma Cibulková, Jiří Lábus, Lenka Vlasáková, Saša Rašilov a další. Podívejte se na ukázky a soutěžte o ceny od jednoho z partnerů filmu.

Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta (Vilma Cibulková), která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru musí se přistihnout in flagranti.

Komedii provází nový song Xindla X a Sabiny Křovákové. Videoklip režíroval a natočil rovněž autor filmu Milan Cieslar.

Soutěž o 5 dárkových boxů od Colgate

-red-
foto/video: Bioscop © 2018
Soutěž trvá od 20. do 27. února 2018. Pokud chcete použít místo formuláře soutěžní email, napište odpověď na soutez@totalfilm.cz
Nezapomeňte do předmětu uvést „Věčně tvá nevěrná“.
Ceny do soutěže věnoval Bioscop.