Akční hrdina Bruce Willis se vrací na plátna kin (soutěž)

Bruce Willis jako synonymum akčního hrdiny. Stále to platí, i když už tato akční ikona nesází jeden film za druhým jako v devadesátkách. O to větší svátek je, když se objeví v ultimátní roli, která potvrzuje jeho schopnost sám si poradit téměř se vším. V akční novince Přání smrti hraje doktora Paula Kerseyho, který vezme zákon do vlastních rukou, aby pomstil tragickou událost ve své rodině. Jde o remake klasického thrilleru Death Wish. Soutěžte s námi o ceny k filmu, které věnoval distributor snímku.

Režie se ujal producent, režisér, scénárista i herec Eli Roth, známý například z hororu Hostel, kde oba díly režíroval či z Tarantinových Hanebných panchartů. Roth slibuje akci od začátku do konce a o krásné ženy nouze také nebude, neboť dcerou doktora Kerseye bude světová supermodelka Camila Morrone. Pro odlehčení žánru se ve filmu objeví i humor, který bude řízen zejména postavou doktora, tedy Brucem Willisem.

Přání smrti (foto: Forum Film)

Film vznikl na základě knižní předlohy Briana Garfielda a původní snímek s tímto názvem měl premiéru už v roce 1974, kde hlavní roli ztvárnil Charles Bronson. V remaku se můžete těšit herce Vincenta D’Onofria známého ze Sedmi statečných nebo z Jurského světa, Deana Norrise, který si zahrál v seriálu Perníkový táta či ve filmu Vyjednavač a za ženské obsazení se ve filmu objeví Julia Dawi a Elisabeth Shue.

Soutěž o triko, čepici a pero

Soutěž vyhodnotíme ve čtvrtek 15. března. Pokud chcete použít místo soutěžního formuláře email, napište na soutez@totalfilm.cz a nezapomeňte krom odpovědi a jména uvést do předmětu: „Přání smrti“.
Dodavatelem cen je Forum Film CZ.