Tátova volha vládla o víkendu kinům (soutěž s filmem)

Komediální drama režiséra Jiřího Vejdělka Tátova volha vládlo o víkendu českým kinům. Na film s Eliškou Balzerovou a Táňou Vilhelmovou dorazilo 82 921 diváků. S podobnými čísly startovaly i jeho legendární komedie Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení nebo Muži v naději, jejichž návštěvnost se přiblížila (a v případě Žen v pokušení překročila) hranici milionu diváků.

Snímek Tátova volha vypráví příběh Evy (Eliška Balzerová) a její dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), které po smrti jejich manžela a otce najdou v jeho saku ukrytou dětskou kresbu, jenž naznačuje, že by mohl mít nemanželského syna. Opráší proto otcův milovaný vůz – veterána Volhu GAZ 21 a společně se vydají na cestu po jeho někdejších milenkách, aby odhalily tajemství, které bude více než překvapivé.

„Namíchat film tak, aby divákům chutnal a aby si ho oblíbili, je vždycky veliká alchymie. Měl jsem ale k ruce fantastický štáb a vynikající herce a herečky, a jsem moc rád, že diváci naše úsilí ocenili,“ říká Jiří Vejdělek, který je i spoluscenáristou snímku.

Box office ČR 10. týden 2018

Soutěž o trička k filmu Tátova volha a DVD Muži v naději

Soutěž vyhodnotíme ve čtvrtek 22. března. Pokud chcete použít místo soutěžního formuláře email, napište na soutez@totalfilm.cz a nezapomeňte krom odpovědi a jména uvést do předmětu: „Tátova volha“.
Dodavatelem cen je CinemArt, a.s.