Nepřehlédněte

Taika Waititi začne v Praze na konci května točit se Scarlett Johansson

Režisér posledního Thora, novozélanďan Taika Waititi se už nějakou dobu pohybuje po Praze. Vědět o tom dal mimo jiné i na svém instagramovém účtu. V uplynulých dnech byl spolu s produkcí nového filmu Jojo Rabbit na obhlídkách lokací.

Chris Hemsworth a Taika Waititi

V novince, která se zařadí po bok zábavných divností z jeho autorské filmografie se objeví Scarlett Johansson. Sám Taika Waititi si zahraje postavu, která kombinuje zesnulého otce hlavního dětského hrdiny a idealizovanou představu Adolfa Hitlera. Ano. Chlapec je totiž tak trochu zmasírovaný propagandou a sní o tom, že vstoupí do hitlerových služeb. Asi vám už došlo, že snímek se odehrává v Berlíně v dobách nacismu.

Czech yourself before you Ragnawreck yourself.

Příspěvek sdílený Taika Waititi (@taikawaititi),

Zmíněná Scarlett Johansson má hrát chlapcovu matku, která v bytě ukrývá židovku. Jméno desetiletého chlapce v hlavní roli zatím neznáme. Producenti odtajnili i datum natáčení. Odstartuje v Praze 28. května a skončí 20. července.

Taika Waititi přispěl do pokladny Marvelu docela obstojnou částkou. Vtipný a originální Thor: Ragnarok vydělal celosvětově více než 850 milionů dolarů. Režisérovi se tak otevřela cesta k realizaci jeho nejsmělejších originálních plánů.

čtěte také: Co děláme v temnotách královsky baví

-red-
foto: archiv, Instagram