Nepřehlédněte

Úžasňákovi 2 míří do kin (soutěž a videa z dabingu)

Po čtrnácti letech se vrací rodinka superhrdinů Úžasňákových. Jedna z největších klasik studia Pixar se vrací v plné kondici v pokračování Úžasňákovi 2. V popředí je tentokrát Helen, která se musí pustit do záchrany světa osamocena. Bob zůstává doma s rodinou. Podívejte se s námi do dabingu za Jiřím Strachem (Edna Módní) a Ivou Pazderkovou (Evelyn). Soutěžte s námi také o 5x velký balíček cen od distributora filmu a lístky do sítě multikin Cinestar.

“Moje postava se jmenuje Evelyn Deaver a je to vynálezkyně,” prozradila Iva Pazderková. Víc ale říct nechtěla, protože tahle postava ve filmu nečekaně zamíchá kartami.
To Jiří Strach, který dabuje už podruhé excentrickou Ednu, byl sdílnější: „Je to prostě bláznivá a sebevědomá babice, která si žije takovým svým prazvláštním životem. Má ale velký smysl pro humor a je to ironik. A v tom se s ní já asi potkávám,“ prozradil nám ve studiu herec a režisér.

Jak už bylo řečeno, hlavní hvězdou v pokračování je Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní.

Soutěž o 5 balíčků s dárky Úžasňákovi 2 a vstupenky do kina

SOUTĚŽ probíhá od 1. srpna do 8. srpna 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Úžasňákovi 2″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.