Nepřehlédněte

Po čem muži touží – soutěž s novou komedií o záměně pohlaví

Jaké by to bylo ocitnout se v kůži opačného pohlaví? Na to odpovídá nová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka. V hlavních rolích uvidíte Annu Polívkovou, Jiřího Langmajera, Táňu Pauhofovou, Saru Sandevu a další. Film vešel právě dnes do českých kin. Máme tu pro vás soutěž k filmu.

Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví celá řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová, jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek hraje Karlova kamaráda Čestmíra, Jiří Havelka je tu v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová aSara Sandeva, jako Karlova bývalá manželka a dcera, k níž Karel složitě hledá cestu. Filmovou redakci Playboye tvoří Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Jakub Volák, Dominika Myslivcová, Richard J. Müller a Jiří Maryško, v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou, Martina Stránského a další.

Soutěž o dárkové poukazy Bandi a tumblery se slevou na kávu

 

SOUTĚŽ probíhá od 20. září do 27. září 2018. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt.
Pokud chcete místo formuláře na webu použít soutěžní email soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Po čem muži touží″.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: