První člověk má nový a ještě lepší trailer (video)

Další trailer má První muž – nový film Damiena Chazella, který byl premiérově představen na benátském filmovém festivalu. Tam také vzbudil první nadšené ohlasy. Na jednom se recenzenti shodli – jedná se o plnokrevný snímek, kvalitní filmařinu a staromódní filmový epos v tom nejlepším smyslu slova. Na oběžnou dráhu v příběhu slavného kosmonauta Neila Armstronga vysílá režisér Ryana Goslinga. Podívejte se na nový trailer a český plakát.

Nový trailer napovídá, že může jít o skvělou kombinaci intimního dramatu i akční a napínavou záležitost. To ostatně zmiňují i první recenze. Jakoby se je nový trailer snažil potvrdit.
Na světových serverech se objevily v podstatě pouze pochvalné recenze. Projekt má vzhledem k osobě režiséra i dalšímu obsazení (Claire Foy, Corey Stoll, Cory Michael Smith a Jason Clarke) našlápnuto k filmovým cenám už od začátku. Chazelle i scenárista Josh Singer jsou potencionální zlatí hoši, kteří na nejvyšší mety v uplynulých letech už dosáhli. A evidentně se jim to povede i teď.

První dojmy od světových recenzentů zde

Film vypráví o zásadních událostech ze života astronauta mezi lety 1961 až 1969.
Do kin i na oběžnou dráhu vejde První člověk 11. října.

-red-
video: CinemArt © 2018

%d blogerům se to líbí: