Disney restartuje Piráty z Karibiku bez Johnnyho Deppa

Johnny Depp a s největší pravděpodobností ani Jack Sparrow se neobjeví v nové restartované sérii Piráti z Karibiku. Společnost Disney vyvíjí novou sérii se scenáristy úspěšného Deadpoola. Oba autoři (Rhett Rees a Paul Wernick) už potvrdili, že místo pro Johnnyho Deppa v nových Pirátech není a nebude.

Johnny Depp byl se svou ikonickou rolí spjatý 15 let a je docela nemyslitelné, aby ji po něm někdo převzal. Herec poslední měsíce doplácí na velké množství žalob spojených s jeho osobou. Buď někdo žaluje přímo jeho nebo je žalován sám. Je ve sporu s bývalou manželkou, kolegou z natáčení, kterého napadl nebo se svými správci financí.

Johnny Depp (foto: archiv)

Nově se Johnny Depp objeví jako v Grindelwald v pokračování Fantastických zvířat. Některé projekty, které měl herec naplánovány jsou buď přímo zrušeny nebo je premiéra posunuta na neurčito. Za rozhodnutím společnosti Disney může možná i účast Deppa na komerčně neúspěšných projektech v posledních letech (Osamělý jezdec, Mortdecai).

Piráti z Karibiku jsou jednou z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob. První tři díly, tedy první trilogii režíroval Gore Verbinski a čtvrtý díl režíroval Rob Marshall. Poslední díl režírovali Joachim Rønning a Espen Sandberg. Série vznikla na základě zábavní atrakce v Disney parku.

-red-
foto/video: Falcon, archiv © 2018