Spider-Man: Paralelní světy – návštěva v dabingu (video)

V pražském studiu Virtual vznikala česká verze nového animovaného příběhu Spider-Mana. Jistě už víte, že novinka s podtitulem Paralelní světy představuje divákům hned 6 pavoučích superhrdinů. Hlavní roli Milese Moralese v českém znění ztvárnil talentovaný Ondřej Havel, pavoučí superhrdinku Gwen namluvila Berenika Kohoutová. Humornou postavičku Spider-Vepře výborně namluvil osvědčený dabér Petr Rychlý. Podívejte se na reportáž s herci i režisérem Vladimírem Žďánským. Film přichází do českých kin už ve čtvrtek 13. prosince.

Phil Lord a Chris Miller spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina.
Po celém světě vychází téměř obdivné recenze na animovanou novinku, film má na respektovaných filmových serverech velmi vysoká hodnocení od kritiků i diváků.

-red-
foto/video: Falcon, Totalfilm Media © 2018

%d blogerům se to líbí: