Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

FESTIVAL NEJHORŠÍCH A BIZARNÍCH FILMŮ ZAČÍNÁ V PRAZE UŽ DNES. O FESTIVALU NARUBY VÍC TADY.

Carl a Assad jsou zpátky (soutěž s filmem Složka 64)

Podivné lékařské experimenty, zneužívání a převýchova „necudných“ dívek. Po Ženě v kleci, Zabijácích a Vzkazu v láhvi měla ve čtvrtek v českých kinech premiéru Složka 64, čtvrtý a zároveň poslední film z volné série temných skandinávských detektivek Oddělení Q. 

Zatímco série knižních bestsellerů Jussiho Adler-Olsena, podle kterých působivé thrillery vznikly, čítá již sedm dílů, Složka 64 bude filmem posledním, jak tvůrci avizovali už před začátkem natáčení. Po pouhém měsíci a půl v dánských kinech se Složka 64 stala divácky, respektive komerčně nejúspěšnějším domácím filmem všech dob a kritici i diváci se vesměs shodují, že poslední filmová adaptace série je zároveň tou nejlepší. Podle renomovaného listu Politiken jde dokonce o nejlepší dánskou detektivku vůbec.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Recenze Složka 64[/pullquote]

Složka 64 bývá často kritiky i čtenáři označována za nejlepší knihu celé série. Knižní série získala řadu ocenění a stala se dánským i celosvětovým bestsellerem. Celosvětově se jí prodalo již více než 20 milionů výtisků.

V České republice vycházejí knihy Jussiho Adler-Olsena u nakladatelství Host a k dnešnímu dni se knih ze série Oddělení Q prodalo již bezmála 160 000 kusů. V naší soutěži můžou dva z vás vyhrát knižní předlohu a dvě vstupenky do kina. Další dva výherci obdrží audioknihu Složka 64, kterou načetl herec Igor Bareš.

Soutěž s filmem Složka 64

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Ve kterém ze zfilmovaných dílů je výrazná akční scéna ve vlaku?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Vzkaz v láhvi,Složka 64,Zabijáci’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 27. ledna do 3. lúnora 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Aerofilms.
Soutěžní email je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést „Složka 64“.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast