Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

KVIFF 2024: PŘIJEDE VIGGO MORTENSEN, CLIVE OWEN, STEVEN SODERBERGH NEBO DANIEL BRÜHL. PODROBNOSTI ZDE.

Chlapec, který se stane králem – moderní fantasy o artušovské legendě (soutěž)

Na DVD a Blu-ray vstoupilo britské fantasy Chlapec, který se stane králem. Vychází z artušovské legendy, i když hrdinou je mladý chlapec. Původně se film měl podívat i do českých kin, ale nakonec vychází až na domácím videu. Spolu s Bontonfilmem vám nabízíme soutěž o DVD a Blu-ray s filmem. V hlavní roli se objevuje Louis Ashbourne Serkis (syn „Gluma“ Andyho Serkise) a Patrick Stewart coby čaroděj Merlin, Rebecca Ferguson hraje čarodějku Morganu. Film natočil Joe Cornish, který má na kontě například scénář k Ant-Manovi.

Mladík Alex (Serkis) je jeden z těch, na které si každý dovoluje. Jednoho dne ale nalezne legendární meč Excalibur a pod vedením čaroděje Merlina (Stewart) se začne připravovat na dráhu rytíře. Nejprve ale bude muset své školní nepřátele proměnit ve spojence, aby se stal někým, o kom se mu ani nesnilo – vůdcem, který dokáže porazit podlou Morganu (Ferguson) a zachránit tak celý svět.

Soutěž o 3x DVD a 3x Blu-ray s filmem

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Ze které filmové série, jejíž nejnovější část právě běží v kinech, je znám Patrick Stewart?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Star Trek,X-Men,Avengers’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 8. června do 15. června 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm, a.s.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Chlapec, který se stane králem”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.
TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast