Nepřehlédněte

Psí domov – tam kde je potřeba kapesník (soutěž o DVD a Blu-ray)

Pár dní před vstupem dalšího psího filmu do kin tu máme soutěž o nosiče s filmem Psí domov. Kolikrát jsme podobné příběhy na plátnech kin i televizních obrazovkách už viděli? To asi nikdo neumíme jednoduše spočítat. A tak vždycky v podobných filmech hledáme nějakou originalitu a ptáme se už dopředu, jestli tentokrát bude třeba vyndat kapesník. U Psího domova se pár nápaditých scén najde a kapesník je taky třeba. Autorem předlohy je opět spisovatel W. B. Cameron, který napsal i úspěšné konkurenční Psí poslání. (Jeho druhá část vstupuje do kin už 6. června). 

U filmové adaptace je to kromě šikovného psa, který ztvárňuje titulní hrdinku Bellu ještě čerstvě dospělý mladý muž (Jonah Hauer-King). Krásný a roztomilý jako štěňátko na samém kraji filmu. Matku mladého muže hraje ostřílená Ashley Judd.

Psí domov nezklame. Samozřejmě, že je tu všechno docela průhledné a od začátku je víc než jasné, jak to asi dopadne. Ale jsou tu i poměrně osvěžující scény. Bella se při svém putování za Lucasem dostává do společnosti mnoha lidí i zvířat. Jednou je to bezdomovec, pak dobře situovaný gay pár, značnou část filmu tráví po boku malé Pumy, které lovci zabili matku. To vše zarámované v krásných přírodních scenériích. Nechybí i velmi dramatické situace.

Psí domov – Soutěž o DVD a Blu-ray

SOUTĚŽ probíhá od 1. června do 7. června 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm, a.s.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Psí domov”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: