Nepřehlédněte

Stěhování psích duší pokračuje – v kinech je dvojka Psího poslání (film o filmu)

Pokračování velmi úspěšného Psího poslání právě dorazilo do kin. Autorem předlohy druhé části filmu je opět spisovatel W. B. Cameron, který napsal i konkurenční Psí domov, který jsme v kinech viděli v lednu. Vrací se Bailey i Dennis Quaid. Lasse Hallströma střídá na režijní sesli Gail Manusco. Podívejte se na film o filmu, kde herci zauvažují, jestli stěhování psích duší neprobíhá i u jejich domácích miláčků.

Pokud jste neviděli jedničku, lehce naskočíte do rozjetého vlaku, není to nic složitého. V psím poslání jde, jak už bylo řečeno o stěhování psí duše. Pejsek Bailey se narodí několikrát, jeho duše vystřídá různá těla i různé páníčky. Zažívá neutuchající lidskou lásku, lhostejnost i nebezpečí. Ale než se kruh uzavře, zažívá Bailey především spoustu dobrodružství.
To stěžejní, co diváky propojuje s Baileym, je komentář. Pes říká, co si myslí ve všech možných i nemožných situacích. Česká verze je navíc velmi dobře nadabovaná Matějem Hádkem (Bailey). To je speciálně u tohoto filmu extrémně důležité a distributor si to pohlídal.

Ve filmu Psí poslání 2, nalezne milovaný Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společně se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit.
V kinech je pokračování Psího poslání od 6. června.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment, Totalfilm Media © 2019

%d blogerům se to líbí: