Nepřehlédněte

Karel Janák servíruje komedii LOVEní na DVD (soutěž)

Režisér Snowboarďáků Karel Janák se opět vrací ke komedii i herečce Ester Geislerové. Od premiéry Snowboarďáků sice uplynula docela dlouhá doba, ale čas se na Ester Geislerové nepodepsal. Tentokrát herečku obsadil do romantické komedie LOVEní, kde na rozdíl od Snovboarďáků hraje sympatickou a nešťastnou dívku, které její nápadník dal košem přímo u svatebního oltáře. Hvězdně obsazená komedie teď vyšla na DVD. Film můžete vyhrát v naší soutěži.

Eliška (Ester Geislerová) má svatbu. Místo romantického “ano” ale její ženich uteče od oltáře. Nešťastné pětatřicátnici se zhroutí svět, nemá kde bydlet, ale má skvělou kamarádku (Evelyn Kramerová). Ta ji v těžkých chvílích podrží a navíc jí vytvoří profil na online seznamce. Přes počáteční nesouhlas se nakonec Eliška vrhne po hlavě do série seznamovacích schůzek. Její despekt k opačnému pohlaví posiluje nejen setkávání se s prapodivnými nápadníky, ale i její nový spolubydlící. Nastěhuje se totiž k nevlastnímu bratrovi Richardovi (Jakub Prachař), se kterým vyjít není úplně jednoduché…
Ve filmu dále uvidíte Veroniku Žilkovou, Ondřeje Malého, Jaroslava Plesla, Janu Švandovovou a další.

Soutěž o 5x DVD LOVEní

SOUTĚŽ probíhá od 14. září do 21. září 2019. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm, a.s..
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm,cz – nezapomeňte do předmětu uvést “LOVEní ”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu. Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

%d blogerům se to líbí: