Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Ledové království II: Elsu jsem původně chtěla jen namluvit, říká Absolonová (video)

Oscarová píseň Let It Go se stala i pro její českou interpretku Moniku Absolonovou velmi zásadní písni. Zpěvačka zažívá už několik let úspěch s tuzemskou verzí pohádkového songu nazvaného Najednou. Bylo tedy nasnadě, že nazpívá pěvecké party Elsy i v pokračování Ledového království, které právě vstoupilo do kin. V následujícím videu se můžete podívat pod pokličku výroby českého dabingu. V tomto případě pod pokličku hudební režie. 

„Původně jsem před lety přišla na casting mluvené role. Písničku jsem zpívat nechtěla. Hudební režisér Ondřej Izdný mě nakonec přemluvil, abych to zkusila,“ vypráví Monika Absolonová a pokračuje: „Mluvenou roli jsem nezískala, ale schválili mě na zpěv. A já jsem za to moc ráda,“ vzpomíná zpěvačka, která nedávno také nazpívala pěvecké party Emily Blunt v pokračování pohádkového muzikálu Mary Poppins.

Zpěvačka se o roli dělí s herečkou Andreou Elsnerovou, která namluvila dialogy. Princeznu Annu, Elsinu sestru česky namluvila i nazpívala Tereza Martinková. Hudebním režisérem filmu je Ondřej Izdný. Ten k pokračování prozradil: Když točíte s někým poprvé, tak hledáte nějakou cestu, jak to s ním vybalancovat, aby to zazpíval,  jak potřebujete a neurazil se. Tady se naštěstí už všichni známe a já vím, co od interpretů můžu očekávat. V tomto smyslu je to jednodušší než první díl.“

Ledové království II je právě v kinech.

-red-
foto/video: Totalfilm.cz, Falcon, Disney © 2019

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast