Příliš osobní známost – první reakce napovídají, že nejde o běžnou komedii (video)

Nové komediální drama podle knihy Evity Urbaníkové má premiéru čerstvě za sebou, ale první diváci viděli Příliš osobní známost už v polovině ledna na speciální akci ve Vysokých Tatrách. Tam také film poprvé viděla Petra Hřebíčková, která v následujícím videu novou evitovku představuje a vzápětí prozradí i první dojmy bezprostředně po promítání. Na videu uvidíte i autorku knižní předlohy, režisérku a také dojmy úplně prvních diváků. Film je právě v kinech.

Film představuje kromě českých hereček Elišky Balzerové, Taťány Dykové a Petry Hřebíčkové i několik zajímavých a neokoukaných mužů ze Slovenska, Chorvatska a Srbska.
Příliš osobní známost je také o třech pohledech na život a třech způsobech vnímání lásky.

Příiš osobní známost – Petra Hřebíčková

„Bylo to vzrušující  a vášnivé natáčení. S Martou Ferencovou je to vždycky živočišné. Ale byla to samozřejmě i legrace, protože scénář sám o sobě má spoustu trefných a vtipných dialogů. Vyzkoušeli jsme si v tomto filmu všechny tváře lásky, jak tu zranitelnou, tak tu opravdovou, jak smutné, tak veselé situace. Emoce v tomto filmu prostě stříkají na všechny strany,“ dodala představitelka Natálie Petra Hřebíčková.

Producentem filmu je opět režisér a producent Peter Núñez. „Už při práci na filmu Všechno nebo nic jsem si ověřil, že když uděláte poctivý snímek, který nepohrdá divákem, ale bere ho jako partnera, lidi na něj budou chodit. Filmový trh byl pro mě předtím velkou neznámou, ale po téhle zkušenosti jsem si řekl, že zkusíme natočit i další filmy. Proto jsem rád, že se to podařilo, a že opět spolupracuji s Evitou a  Martou,“ dodal Peter Núñez.

Příliš osobní známost je v kinech od 23. ledna 2020.

-red-
foto/video: Bioscop, Joy Department, Nunez NFE, Totalfilm Media © 2019