Další autokino s největším plátnem otevírá Bontonfilm (soutěž o vstupenky)

Další autokino otevírá už ve čtvrtek 7. května distribuční společnost Bontonfilm. Startuje projekcí legendárního filmu Big Lebowski. Projekční plocha s parkovištěm (P+R) se nachází na pražské Kotlářce (Praha 5). Nový AUTOBIJÁK KOTLÁŘKA se bude pyšnit zatím největším autoplátnem v zemi (14 x 7 metrů). Kapacita kina je 100 aut. Hrát se bude vždy od 21:00 hodin. Připravili jsme pro vás soutěž o vstupenky pro vaše auto. 20 z vás může zítra vyrazit a užít si doslova americkou atmosféru promítání.

Big Lebowski (1998)

V dalších dnech se budou promítat legendární tituly jako Hanebný pancharti (pátek), Mamma Mia! (sobota) nebo Rivalové (neděle). Další promítání bude záviset na zájmu diváků. Cena za jedno auto je 450,- Kč. Vstupenky si můžete pořídit přes Ticketportal nebo přímo přes facebookovou událost.
Na místě bude pro diváky připraveno i mobilní občerstvení.

Soutěž o vstupenky pro auto na promítání Big Lebowski v autokině Bontonfilm
(čtvrtek 7. května ve 21:00)

Výherce vyhodnotíme a zkontaktujeme do čtvrtečních 12:00 hodin.

Autokina se poslední dobou začala otevírat po celé republice. Je to reakce na dosud zavřené konvenční prostory (běžná kina a multiplexy). Běžná kina mohou znovu otevřít už v pondělí 11. května. Zatím to ale bude bez občerstvení a s kapacitou maximálně 100 osob na sál. Vstupenky se navíc budou prodávat ob jednu řadu a pravděpodobně i ob jedno sedadlo. Jak budou opatření v některých kinech fungovat v praxi budeme v následujících dnech pro vás zjišťovat.

-red-
foto: Totalfilm.cz, Google Maps 

%d blogerům se to líbí: