S námi do kina: Bloodshot (registrace a soutěž)

Cestu filmové adaptace komiksového Bloodshota do kin zkomplikovala současná pandemie. Než stačil Vin Diesel, voják vylepšený špičkovými nanotechnologiemi ovládnout světová kina, kina se na celém světě uzavřela. V Česku už to ale neplatí. A jednou z prvních obnovených premiér je právě akční fantasy thriller Bloodshot. Před koronakrizí jsme měli společně s českým distributorem filmu, společností Falcon, naplánovánu speciální fanouškovskou projekci. Bohužel už na ni nedošlo a teď se možnost užít si speciální filmový večer vrací. Kromě možné registrace na projekci zdarma (pátek 22. 5. v 17:30, Praha Cinestar Anděl), můžete vyhrát i tričko k filmu.

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit.

Registrace na projekci
(kdo se registruje přes tento formulář, zároveň soutěží o pět triček)

PODMÍNKY A OPATŘENÍ:
Po registraci v tomto formuláři vás následně budeme kontaktovat emailem a registraci vám potvrdíme.
Automaticky získáváte dvě místa.
Všichni účastníci musí mít ochranu horních a dolních dýchacích cest jako je rouška, respirátor, šátek, šála apod. vyjma osob s chronickými dýchacími obtížemi (astma, CHOPN apod.). Výše uvedené ochranné prostředky nelze nahradit pouze ochranným plexisklovým štítem obličeje.
Nelze v prostoru multikina konzumovat jakékoliv nápoje a potraviny. Nelze se přemísťovat na jiné sedačky a to ani mezi partnery a rodinnými příslušníky. Každé představení může navštívit maximálně 100 diváků a systém je nastaven tak, aby zakoupené sedačky měly bezpečné rozestupy.
Podrobná hygienická pravidla: https://www.cinestar.cz/files/opatreni/Kompletni-hygienicka-pravidla.pdf
Totalfilm Media, s.r.o. a Falcon, a.s. si vyhrazují právo pořizovat na akci obrazové a zvukové záznamy. Účastník svojí účastí na akci s tímto vyslovuje souhlas.

Registrace probíhá od 16. 5. do 21. 5. 2020, dokud nebude naplněna kapacita 100 osob.