Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Další přesun: Mulan se posouvá na 20. srpen

Mulan se plánovaným datem premiéry trefila bohužel přímo do vrcholu opatření na ochranu před koronavirem. Březnový termín nahradil červenec a nyní je tu další posun. Vzhledem ke stále dramatické situaci s Covidem-19 na nedůležitějších trzích se společnost Disney rozhodla film ještě o měsíc posunout. Do kin by se tak měl konečně podívat 20. srpna 2020. Na zkrácení dalšího čekání tu máme kromě traileru alespoň  film o filmu, ve kterém se přímo od režisérky Niki Caro i představitelky hlavní role Yifei Liu dozvíme zajímavosti o hrané verzi slavného animovaného hitu. 

Animovaný Disney snímek Legenda o Mulan vešel do kin před více než 20 lety (1998). V roce 1998 šlo o první animovaný Disney film jehož hrdinkou byla asiatka a zároveň šlo i o první film, který Disney vydala na tehdy novém nosiči DVD (1999).
Mulan vypráví příběh o nebojácné bojovnici, která se díky své odvaze stane jednou z největších bojovnic, jakou kdy Čína poznala.

-red-
foto/video: Falcon © 2020

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast