Je to oficiální – Cinema City otevírá ve čtvrtek 25. června

Nadnárodní síť Cinema City (Cineworld Group) v Česku svá multikina otevře 25. června. To je dobrá zpráva pro producenta i distributora komedie 3Bobule, která má právě v ten den distribuční premiéru. Radost má jistě i Ondřej Trojan s komedií Bourák nebo v minulém týdnu premiérované německé novinky Lassie se vrací a Téměř dokonalá tajemství. Českým novinkám hraje do karet jejich téma a uvolněná komediální atmosféra. Filmům německé provenience zase distribuce s českým dabingem.

Provozovatelé multiplexů Cinema City budou i nadále dodržovat a respektovat aktuální vládní nařízení a opatření. Moc se na naše věrné diváky těšíme. Konečně jim můžeme po dlouhé pauze poskytnout opravdový filmový zážitek tak, jak jsou na něj u nás zvyklí, uvedla za Cinema City Denisa Šandová v tiskové zprávě společnosti.

Konkurenční síť multikin CineStar otevřela již 11. května s dodržením tehdy velmi striktních koronavirových opatření (roušky, rozestupy mezi sedačkami a řadami, zákaz občerstvení). Zároveň jako první své multiplexy uzavřela.
Síť Cinema City definitivně své multiplexy zavřela i otevřela jako poslední.

-red-
zdroj: redakce a Cinema City 
video: Bioscop, Falcon © 2020