Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Jak se dabovala komedie Téměř dokonalá tajemství (video)

Německý herec s poněkud krkolomným jménem Elyas M´Barek je českým divákům velmi dobře znám ze série středoškolských komedií Fakjů pane učiteli. Před nedávnem se objevil i ve filmu Spolu to dáme, kde dělal společníka nemocnému teenagerovi. V Česku ho namlouvá zkušený dabingový herec s výrazným hlasem Radek Hoppe. A v nové komedii Téměř dokonalá tajemství to nebude jinak. V následujícím videu se podívejte jak dabing probíhal. Film do českých kin dorazí už 18. června.

Nová německá komedie Téměř dokonalá tajemství řeší obsah mobilů několika párů, které se sešly na společné večeři. Po pár skleničkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet před ostatními. Vždyť o nic nejde, bude zábava… Jenže se to trochu zvrtne ve chvíli, kdy se objeví zprávy, které se svými přáteli či partnery normálně nesdílíte… Předělávku úspěšného italského filmu Naprostí cizinci natočil německý hitmaker Bora Dagtekin, který má na kontě veleúspěšnou sérii Fakjů pane učiteli. Z úspěšné série si do filmu půjčil i Elyase M´Bareka, Karoline Herfurt a Jellu Haase. Nechybí ani Florian David Fitz, kterého jsme nedávno viděli v komedii Bez věcí nad věcí. 

Naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra ve filmu Téměř dokonalá tajemství způsobí, že brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single?

-red-
foto/video: Totalfilm.cz, Bontonfilm © 2020

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast