The Suicide Squad a první záběry, obrázek z Flashe a Snyderův střih Justice League (video)

DC FanDome přineslo velkou nálož zbrusu nových trailerů, vizuálů a obrázků. Včera jsme vám ukázali nový trailer Wonder Woman 1984. Teď se pojďme společně podívat na dvě nová videa k The Suicide Squad (Sebevražedný oddíl), první obrázkový náhled na Flashe a trailer Justice League Snyder Cut (Liga spravedlnosti Snyderova verze), která se objeví na HBO jako minisérie. Zásadní byla samozřejmě i premiéra traileru The Batman, kterému věnujeme samostatný článek a překládáme pro vás také teaser Black Adam, který uvedeme během dne.

James Gunn si podle svých slov natáčení The Suicide Squad užil jako nikdy a dokonce ho na videu označil, jako “největší film, co kdy udělal”. Jestli to tak bude se dozvíme v kinech příští rok. Každopádně už teď je z prvních záběrů jasné, že to rozhodně dopadne lépe než minule. A ještě tu máme video s kompletním obsazením:

Zack Snyder dával hodně okatě najevo, že se mu výsledná verze Ligy spravedlnosti nelíbila. Díky tragické rodinné události musel režisér dokončení filmu přepustit Jossovi Whedonovi. Výsledná verze ale moc dobře nedopadla. Snyder pak do světa vypustil informaci, že existuje jiná, původní verze. To se nakonec potvrdilo, včetně existence mnoha nových nepoužitých záběrů. Snyderova verze se tak objeví na HBO MAX (u nás nejspíš na HBO GO) a bude rozdělena do čtyřech epizod.

Flash zatím ukázal jen Key Art obrázek. Na DC FanDome se především prezentovaly nové kostýmy jednotlivých postav.  No a to nejdůležitější nakonec (což už asi víte). Roli Batmana si v tomto filmu zopakují nejen Ben Affleck ale také Michael Keaton (ano, na obrázku je právě on)! Obrázek jsme vám nahráli ve vyšším rozlišení, tak si ho rozklikněte a pořádně prozkoumejte:).

Flash

Trailer k Batmanovi přineseme v 10.00 a Black Adama během dne.

-red-
foto/video: Warner Bros., Vertical Entertainment, Totalfilm Media © 2020