Není čas zemřít má nový trailer, listopadové uvedení je jisté (video)

Nový plakát a dnes i nový trailer. Obojí s uvedeným datem premiéry. To už nás definitivně přesvědčilo o tom, že studio to s náhradním datem premiéry (19. listopadu) myslí opravdu vážně. Daniel Craig se v novém videu představuje v dosud neviděných akčních scénách. Záporák v podání Ramiho Maleka se ukazuje v plné “kráse”. Nový trailer šlape jako hodinky a my se těšíme na další chystané ukázky i filmy o filmu, které budou následovat. Připomínáme že 25. bondovka Není čas zemřít byla na jaře první obětí covidové karantény.

A o co v novém bondově filmu půjde? James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií.

Nadcházející film se inspiruje románem Never Dream of Dying od spisovatele Raymonda Bensona.
Vrací se i Ralph Fiennes, Léa Seydoux a Ben Whishaw. Jak už také víte pětadvacítku režíruje Cary Fukunaga (Temný případ).

-red-
foto/video: Forum Film © 2020