Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Bobule potřetí – soutěž o finále vinařské ságy na DVD

Pokračování Bobulí mělo letos v pandemickém období velké štěstí. Celé léto finále vinařské ságy 3Bobule putovalo po českých kinech a přišlo na něj víc než čtvrt milionu diváků. Nyní vychází na DVD a Blu-ray včetně edice obsahující všechny filmy vinařského triptychu. Soutěžte s námi o 3 DVD s filmem.

Příběh renesance lásky Honzy a Kláry v překrásné krajině jižní Moravy samozřejmě opět na plátna přivádí Kryštofa Hádka a Terezu Rambu. Nechybí ani Jirka v podání Lukáše Langmajera.

Film režíroval Martin Kopp podle scénáře Matěje Podzimka a Tomáše Vávry. Krom hlavní trojky nechybí ani Miroslav Táborský či Marián Roden. Slovenskou posilou je u sousedů velmi populární Braňo Deák (seriál Oteckovia).
Producentem je opět Tomáš Vican (Lidice, Bobule, 2Bobule, Vinaři, Bajkeři).

Soutěž o 3x DVD s filmem 3Bobule

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kde se Bobule odehrávají?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Okolí Mikulova,Okolí Brna,Okolí Valtic’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 8. do 15. listopadu 2020. Dodavatelem cen do soutěže je společnost AQS – Magicbox, a.s.. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “3BOBULE”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

3Bobule – záběr z monitoru v režii (foto: Totalfilm)

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast