Nálož trailerů ze Super Bowlu: Rychle a zběsile, Raya, Nikdo, Shyalamanův Čas a Marvel seriál

Americký sportovní svátek Super Bowl pro filmové fanoušky znamená každoročně jediné: nálož nových trailerů. Pandemie se samozřejmě letos dotkla i této super očekávané akce. Studia vyčlenila pro svou prezentaci v reklamních pauzách o řády nižší finanční budgety. Proto jsme se nakonec dočkali jen pětice zajímavých spotů. Filmové fanoušky se rozhodla potěšit pouze studia Universal a Disney. Podívejte se na čerstvá videa s titulky.

Rychle a zběsile 9 (od 27. května)

Několikrát přesunutý návrat zrychlené “rodinky” na filmová plátna si svůj spot na obřím sportovním svátku užívá už podruhé. Ano, už loni jsme jeden spot viděli. Aktuálně by se film v kinech měl objevit 27. května. Dominic Toretto má tentokrát opět trable s rodinou, ale překvapivě úplně jiné, než byste asi čekali. Kyberteroristka Cipher se navíc oklepala z direktu, který ji rychlá a zběsilá parta uštědřila v osmém díle, a je odhodlána jim to všem vrátit i s úroky.

Čas (od 22. července)

Novinka režiséra M. Night Shyamalana představuje členy rodiny, která se ocitla na rajské pláži v tropickém ráji. Na místě ale vyděšeně zjišťují, že odpočinek na pláži způsobuje velmi rychlé stárnutí. Co se z toho vyklube, zjistíme až v kinech. Každopádně i krátká ukázka vypadá slibně.

Nikdo (od 1. dubna)

Bob Odenkirk se představuje v dalším videu k očekávané akční jednohubce Nikdo. A tentokrát nechybí vtip, který jsme ocenili u Johna Wicka. Za filmem totiž stojí stejní producenti. Hrdina filmu je obyčejný chlap, který od života dostává ránu za ranou, ale nikdy se neodhodlá vrátit mu aspoň jednu zpátky. Až jednou se skutečně odhodlá…

Raya a drak (od 15. dubna)

Raya po nedávném druhém traileru cílí i na televizní diváky. V krátkém spotu uvidíme hlavně Rayina mazlíka Tuk Tuka a užijeme si i krátký gag s drakem. Film se do českých kin chystá v polovině dubna. Tak uvidíme, zda jej uvidíme…

Falcon a Winter Soldier (od 19. března na Disney+)

Disney+ se do Česka teprve chystá, ale to nám nebrání pustit si trailer na očekávaný marvel seriál. Studio má pro fanoušky MCU připraveno šest dílů nadupaných zběsilou akcí. Ochutnávka konečně Buckyho představuje v sympatičtějším světle. Těšíme se na chvíle, kdy si budeme moci novinky vychutnat legálně a v plné kvalitě. Buďme trpěliví, příchod Disney+ do Česka je naspadnutí.

-red-
foto/video: Totalfilm Media, Universal, Disney © 2021