Superman a Lois mají děti v novém seriálu na HBO (trailer)

Už 24. února se v Česku souběžně s americkou premiérou dočkáme seriálové novinky ze světa DC. Na televizní obrazovky se vrací nejslavnější superhrdina Superman s okouzlující novinářkou Lois Laneovou. Clark Kent (Tyler Hoechlin) a Lois Lane (Elizabeth Tulloch) tentokrát nebudou řešit jen běžnou superhrdinskou agendu. Slavný párek novinářů s Daily Planet už spolu mají děti a ty nemají ani ponětí o tom, že jejich otec je Superman. Podívejte se na trailer seriálu Superman a Lois, který bude k vidění na HBO GO.

Superman se v televizních seriálech objevuje už desítky let. Chlápek v červené pláštěnce vydržel naposledy v seriálu Smallville na televizních obrazovkách skoro 10 let. Známé je i low-budget zpracování z první poloviny devadesátých let.
Superman se loni také objevil v animovaném filmu Superman: Red Son. Novinka přináší vtipnou odpověď na otázku, Jak by vypadal svět, ve kterém Superman nevyrůstal v USA, ale v Sovětském svazu?

18. března se jako Superman opět představí Henry Cavill v režisérské verzi Ligy spravedlnosti Zaca Snydera. Čtyřhodinová novinka bude k vidění také na HBO a HBO GO.
-red-
foto/video: CW, DC, HBO © 2021