V zajetí démonů 3: Warrenovi řeší posednutého vraha (trailer)

Ed a Lorraine Warrenovi se vrací v dalším filmovém vyšetřování děsivého paranormálního jevu, inspirovaném skutečnou událostí z roku 1981. Ve třetím pokračování hlavní série s novým českým podtitulem Na ďáblův příkaz jeden z nejzajímavějších případů jejich kariéry začíná bojem o duši mladého chlapce a stanou se svědky prvního případu v historii amerického soudnictví, kdy se obviněný z vraždy pokoušel hájit tvrzením, že jej posedl ďábel.

Do svých rolí se vrací Patrick Wilson a Vera Ferminga, kteří by se měli mihnout i ve spin-offu Annabelle 3. Série, kterou už před osmi lety odstartoval James Wan a která dosud vydělala bezmála dvě miliardy dolarů, je historicky druhou nejúspěšnější horovou sérií po filmech o Godzille. Postupně se rozrůstá do větších a větších rozměrů, deoufejme tedy, že si podrží kvalitu.

Film produkuje James Wan a Peter Safran, kteří pracovali již na předchozích dílech celkem již sedmidílné série. Ta je historicky nejúspěšnější hororovou franšízou; hlavní filmy spolu se spin-offy jako Sestra nebo Annabelle  po celém světě již vydělaly přes 1,8 miliard dolarů.

Premiéra v českých kinech si zatím drží před časem avizované datum 3. června 2021, záležet však samozřejmě bude na epidemiologické situaci.

-red-
foto/video:  Vertical Entertainment © 2021