Hugh Jackman loví ve vzpomínkách, podívejte se na trailer Reminiscence

Hugh Jackman vás ve svém nejnovějším filmu vezme na cestu po vašich vzpomínkách – i když se může stát, že na část minulosti chce leckdo nejraději zapomenout. Film Reminiscence pochází z dílny režisérky a scenáristky Lisy Joy, která se podílela na vzniku seriálu Westworld, a Jackmana obsadila do role detektiva – terapeuta, člověka, který svým klientům pomáhá zpřístupnit ztracené vzpomínky a znovu je prožít. Brzy se však stane minulostí posedlý, když přijme novou klientku v podání Rebeccy Ferguson. Podívejte se na zbrusu nový trailer.

“Nostalgie se stala způsobem života. Nebylo se na co těšit,” říká Jackmanova postava ve filmu. “Nic není návykovější než minulost.”
Ačkoli to zní, jako by novinka čerpala z filmu Věčný svit neposkvrněné mysli, režisérka na středeční tiskové konferenci uvedla, že nápad na film Reminiscence vznikl krátce po smrti jejího dědečka. Jak hezké by bylo vrátit se zpět a cítit se přesně tak, jak jste se cítili, když jste konkrétní zážitky s určitou osobou zažili poprvé?

Režisérka zároveň dodala, že ačkoli má film sladkobolné snové základy, je Reminiscence především filmem plným akce, napětí a noir prvků.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment, Warner Bros. © 2021