Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Halloween zabíjí: Michaela se nedaří zlikvidovat už přes čtyřicet let (nový trailer)

Michael Myers děsí Laurie už přes čtyřicet let. I když to párkrát vypadalo fakt nadějně, sympatické hrdince se vraždícího netvora nikdy nepodařilo definitivně zbavit a letos před dušičkami se tento netvor zase vrátí do kin. Horor Halloween zabíjí je další kapitolou v úspěšné a mimořádně houževnaté sérii. Podívejte se na čerstvý finální trailer.

Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tak dlouho utíkala před tichým vraždícím monstrem jménem Michael Myers, až se rozhodla změnit taktiku. Přestala utíkat, začala bojovat. Nalákala Michaela do dokonalé pasti. Ta sklapla, jenže… Příběh filmu Halloween zabíjí začíná v okamžiku, kdy předchozí film skončil. Těžce zraněná Laurie odjíždí v doprovodu dcery a vnučky do nemocnice a v protisměru se k jejímu hořícímu domu řítí hasiči. V jeho útrobách je v ohnivém pekle uvězněný zabiják, který ji pronásledoval celý život. Bohužel, nejen kočky mají sedm životů. Uběhne pár minut a Michael Myers už zase chodí ulicemi města, které se připravuje na halloweenskou noc, a úspěšně zvyšuje počet svých obětí. Zpráva o tom, že z její pasti unikl, se dostane i k Laurie, která si je jistá, že když Michaela porazila jednou, porazí ho i podruhé. Jen bude potřebovat pomoc. Bude ale nutné přesvědčit obyvatele městečka, aby se Myerse přestali bát.

Nick Castle jako Michael Myers v Halloween (1978)

„První film byl hodně komorní, líčil dobrovolnou izolaci ženy, která přežila traumatický zážitek a snažila se s ním vypořádat. V pokračování podobné trauma zažívá celé město. Fascinovalo mě, jak snadno a rychle se uvnitř komunity může šířit strach,“ vypráví režisér David Gordon Green.
Horor Halloween zabíjí je prostředním dílem plánované trilogie, která v příštím roce vyvrcholí filmem Halloween končí (Halloween Ends).

Halloween zabíjí do kin dorazí 21. října 2021 v distribuci společnosti CinemArt.

-red-
foto/video: CinemArt © 2021

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast