Nepřehlédněte

Rakeťák z Toy Story má vlastní film, Pixar ukázal první upoutávku

Chris Evans putuje do nekonečna a ještě dál. V originální verzi namluví postavu Buzze Rakeťáka bývalý Captain America. Je tu první teaser trailer filmu Rakeťák (Lightyear) ze světa Toy Story. Disney a Pixar uvedou zcela samostatný příběh postavičky z populární animované série. Podívejte se na čerstvý teaser s titulky nebo dabingem.

V traileru se Rakeťák obléká do skafandru a vydává se na nebezpečnou a odvážnou vesmírnou misi. Nastupuje do raketoplánu, který s napětím sleduje pozemní řídící posádka, a odlétá do neznámého vesmíru. Za zvuků písně “Starman” od Davida Bowieho prozkoumává cizí planety, učí se o cestování vesmírem od instruktážního robota a nakonec se v posledních okamžicích první ukázky podívá na svůj ikonický zelenobílý skafandr.

Buzz Rakeťák v Toy Story z roku 1995

První upoutávka fanouškům naznačuje minimálně dvě změny – vizuální a hereckou. V původních filmech mluvil postavu Buzze Tim Allen, nyní ji v novém filmu převzal zmíněný Chris Evans.
Rakeťák, který byl poprvé společností Disney zmíněn teprve loni na Disney Investor Day se do kin podívá 16. června 2022. V Česku ho s titulky i dabingem uvede Falcon.

-red-
foto/video: Disney, Pixar, Falcon © 2021