Třetí Fantastická zvířata mají trailer, budou vyprávět Brumbálova tajemství

Třetí díl série Fantastická zvířata se po pátečním nostalgickém lákání představuje v prvním traileru. Ten naznačuje těsnější propojování s původní potterovskou sérií, ale i v kouzelnickém světě dosud dosud neviděné prvky, jako je mudla ozbrojený hůlkou nebo udělení tří bodů pro Mrzimor.

Brumbálových tajemství jsme se původně měli dočkat o několik měsíců dříve, produkci nicméně kromě pandemie zdržely i úpravy scénáře, protože po vlažném přijetí překombinovaného děje předchozího dílu se studio zařeklo, že premiéru na úkor kvality a spokojenosti fanoušků uspěchat nechce. Problémem k řešení se pro produkci stalo i přeobsazení Johnyho Deppa v roli ústředního záporáka série Grindelwalda, kvůli jeho bouřlivému a soudy propíranému rozvodu, který PR filmu kdovíjak neprospíval. Úlohu černokněžníka převzal talentovaný dánský herec Mads Mikkelsen, který má s filmovými padouchy bohaté zkušenosti.

Držme tedy všem fandům kouzelnického světa palce, aby z kina tentokrát odcházeli spokojení. Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí 7. dubna příštího roku.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment, Warner Bros. © 2021