Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

VÍTÁME VÁS NA NAŠEM NOVÉM WEBU. Doufáme, že se vám tu bude líbit. ZAČALI JSME TAKÉ MĚNIT K LEPŠÍMU YOUTUBE KANÁL.

Pes: Channing Tatum v trochu jiném zvířátkovém filmu (trailer)

Do kin se chystá nový psí film, který ale dle traileru nevypadá na klasickou vydíračku pro celou rodinu. Ve filmu s prostým názvem Pes, který navzdory trochu originálnějšímu námětu bude pravděpodobně rovněž slzopudný, se Tatum jako hlavní představitel i režisér vydá do neprobádaných končin a kdo ví, třeba se jeho kariéra vydá zcela novým směrem. Podívejte se na ukázku z filmu, který se do našich kin chystá už 24. února.

Mariňák Briggs ve výslužbě dostane úkol, který se ukáže být možná tím nejsložitějším v celé jeho kariéře. Má dopravit psí fenku jménem Lulu, na pohřeb jejího bývalého pána. Vyrážejí společně na cestu autem podél pobřeží Tichého oceánu, aby se do jednoho týdne dostali na místo určení. Namachrovaný lehkovážný frajer a svéhlavá psí dáma jsou ale poměrně neslučitelní, pes Lulu je k tomu často o krok napřed. Umí zdemolovat auto, zničit nadějné rande a taky umí utéct. V sérii průšvihů se z nich ale začíná stávat tým. Briggs postupně zjišťuje, co všechno Lulu už v životě prožila a co má ráda, Lulu si uvědomí, že by z něj přeci jen mohl být solidně vychovaný a vycvičený člověk. Jenže k tomu všemu je potřeba dorazit včas!

Pes (foto: UA)

Na filmu Channing Tatum jako scenárista a režisér spolupracoval s kolegou Reidem Carolinem, se kterým se znají už od natáčení prvního dílu hitu Bez kalhot. Pro oba tyto tvůrce je Pes režisérským debutem.

-red-
foto/video: Bontonfilm, United Artists Releasing © 2022

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast