Co jsme komu všichni udělali? Rozvětvená crazy rodina se vrací (trailer)

Vládci konverzačních crazy komedií jsou bezpochyby francouzští tvůrci. Připomínkou zlatých časů komedií ze země galského kohouta je už několik let úspěšná série s Christianem Clavierem Co jsme komu udělali. Třetí pokračování s názvem Co jsme komu všichni udělali? přivádí už potřetí zpět na filmová plátna rozvětvenou rodinu, do které dcery Clauda a Marie přivedly zetě z trochu jiných kulturních prostředí, než je to typicky francouzské. Podívejte se na trailer, kde ústřední poněkud zkoušenou dvojici dabují Miroslav Donutil a Eliška Balzerová.

Claude a Marie Verneuilovi v prvním filmu provdali i čtvrtou dceru a ve druhém úspěšně udrželi všechny své dcery i jejich rodiny ve Francii. A právě když se jim je podařilo přesvědčit, aby nikam neodjížděli, nečekali, že všichni skončí v jejich malebném Chinonu a budou je mít víceméně pořád za krkem. Za péči a starostlivost se jim dcery i se svými rodinami chtějí odvděčit a využijí k tomu skutečnost, že Claude a Marie slaví čtyřicet let společného života. Začnou pro ně připravovat velkou oslavu v jejich rodinném domě, a protože to musí být oslava opravdu pořádná, pozvou do Francie i rodiče svých manželů. Claude a Marie tak budou muset pod svou střechou přivítat rodiče zeťáků Rachida, Davida, Chaa a Charlese. Tento „rodinný“ sraz slibuje, že bude hodně bohatý na nejrůznější události. Stačí k tomu už jen to, že tyto rodiny jsou z nejrůznějších koutů světa a rozhodně je nespojuje ani stejná víra.

Co jsme komu všichni udělali? (foto: CinemArt)

Christian Clavier se k filmu vyznal slovy: „Philippe de Chauveronovi naprosto důvěřuji, je to vynikající tvůrce, který mou roli vždy skvěle napsal i natočil. Takže když mi řekl, že na mě myslí s dalším filmem, hned jsem věděl, že do toho jdu. A i když někomu nápad na třetí dobrodružství mohl připadat šílený, Philippe velmi dobře věděl, jak tuto sérii rozvinout. Příjezd všech tchánů totiž umožnil udržet svěžest prvního filmu, protože ti teď nahrazují své syny a Claudeovy zetě.“

Snímek v obou verzích (dabing či titulky) do kin uvede 19. května CinemArt.

-red-
foto/video: CinemArt, UGC © 2022