Bullet Train: Brad Pitt, tajuplný kufřík a vrahouni na palubě vlaku (trailer)

Lákavý akční neo-noir Bullet Train režiséra Davida Leitche se ukazuje v novém traileru. Filmař podepsaný pod Hobbsem a Shawem nebo druhým Deadpoolem v něm spolu s Bradem Pittem rozehrává dynamický příběh o tajuplném kufříku na palubě japonského rychlovlaku a pětici vrahounů pasoucích po jeho obsahu.

Stejně jako původní ukázka láká i druhý trailer na svižnou akci, na které se Pitt v roli nájemného zabijáka Berušky údajně z valné většiny kaskadérsky sám podílel. Režřsér David Leitch je pak také známý jako spolurežisér Johna Wicka, filmu, který v roce 2014 vrátil akční žánr do áčkových filmových pater.

Bullet Train by ale měl disponovat i jistými vypravěčskými kvalitami vzhledem k opoře v knižní předloze japonského autora Kōtarō Isaky. Je pravdou, že film se zjevně od svého předobrazu zjevně v mnohém liší, jak ale tahle japonská jízda dopadne se dozvíme už v létě.

Bullet Train (foto: Falcon)

Hvězdné obsazení filmu nabídne kromě zabijáka Brada Pitta a jeho vražedné spojky Sandry Bullock (jejíž roli měla původně hrát Lady Gaga) třeba Joeyho Kinga, Michaela Shannona, Aarona Taylora-Johnsona, Hioyukiho Sanadu (Mortal Kombat) a další.

Bullet Train dorazí do českých kin 15. července v distribuci Falconu.

-red-
foto/video: Falcon © 2022