Krobot: Kdyby radši hořelo je dobrá komedie, která taky o něčem je (soutěž)

Proč jít na novinku Adama Rybalského Kdyby radši hořelo? Odpovídá jednoduše představitel jedné z postav Miroslav Krobot: “Protože je to komedie, dobrá komedie, která smyslem pro absurditu a svérázným humorem navazuje na českou novou vlnu. Jednoduše řešeno, je to dobrá komedie, u které se lidi pobaví a která zároveň o něčem je.” Tentokrát souhlasíme. Víc si můžete přečíst v naší recenzi. A teď také můžete soutěžit o originální ceny k filmu.

Excelující Michal Isteník svého hereckého kolegu Miroslava Krobota doplňuje:
“Považuju film za komedii, i když je tam humor trochu skrytý. Na Berlinale, kde byl film představen, jsem byl přesvědčen, že publikum sice ocení silná témata, která ve filmu jsou, ale humoru neporozumí, nenajdou ho tam. Naopak, našli, publikum se často nahlas smálo a po některých humorných scénách i tleskalo. To mě přesvědčilo, že je to komedie!”

Podle Isteníka divák uvidí především kvalitní herecké výkony. A mohli by podle něj také vidět film, na jaké jsme byli zvyklí z časů české nové vlny šedesátých let. Tím v podstatě přesně podepisuje to, co si o debutu Adama Rybalského myslí kolega Krobot: “Myslím, že Adam je rozhodně inspirován touto epochou českého filmu. Má podobný smysl vyprávění, podobné záběrování. Kdybych měl vybrat film, který mi ten náš připomíná, pak je to Passerovo Intimní osvětlení. I tam se za humornou obyčejností skrývá velmi silné téma.”

Soutěž o triko, sirky a zapalovač k filmu

SOUTĚŽ probíhá od 17. 6. do 22. 6. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést
“Kdyby radši hořelo”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.