DC Liga supermazlíčků: Jak se dabuje Flash a soutěž s filmem

Do kin tento týden vstoupil nový rodinný animák ze superhrdinské dílny. DC Liga supermazlíčků tentokrát největší úkoly klade na bedra divoké smečky z metropoliského útulku. Ve filmu budou hrdinským zvířatům dělat parťáky, Superman, Batman, Aquaman, Flash a další. Právě posledně jmenovaného zrychleného hrdinu si nadaboval filmový influencer a streamer Jakub Neumann alias Toren. Není to jeho první dabingová zkušenost, ale jednoznačně největší. Podívejte se na video, které osvětlí i základy dabingového řemesla a soutěžte s námi o ceny k tomuto filmu.

Superpes Krypto a Superman jsou nerozluční nejlepší přátelé, mají stejné superschopnosti a bok po boku bojují proti zločinu v Metropolis. Když je Superman a zbytek Ligy spravedlnosti unesen, musí Krypto přesvědčit divokou smečku z útulku-ohaře Ace, břichaté prase PB, želvu Mertona a veverku Chipa, aby ovládli své vlastní nově nabyté schopnosti a pomohli mu superhrdiny zachránit.

Soutěž o ceny k filmu

SOUTĚŽ probíhá od 30. 7. do 3. 8. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entertainment. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “DC Liga supermazlíčků”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.