Julia Roberts a George Clooney jako svatbokazi v nové komedii z tropického ráje (trailer)

Držitelé Oscara George Clooney a Julia Roberts se znovu setkávají na velkém plátně v rolích bývalých manželů, kteří mají společnou misi. Musí zabránit své zamilované dceři udělat stejnou chybu jako kdysi oni. Snímek Vstupenka do ráje je romantickou komedií o nečekaném překvapení, které přináší druhá šance. Podívejte se na čerstvý trailer.

Tropická romantická komedie Vstupenka do ráje spojuje dva hollywoodské miláčky, Robertsovou a Clooneyho, na velkém plátně poprvé od loupeže v kasinu ve filmu Dannyho parťáci z roku 2001. Letos v říjnu se tak dvojice vrací po více než dvaceti letech.

Filmová dcera dcera Lily, kterou hraje Kaitlyn Dever, se během svého výletu s kamarádkou seznámila s místním hochem a  chystá se udělat stejnou chybu jako její rodiče před téměř dvaceti lety. Místo toho, aby rozkmotření rodiče šli oslavit chystanou svatbu své dcery, hodlají vše překazit ještě předtím, než si pár řekne “ano”.

Vstupenka do ráje (foto: CinemArt)

Lístek do ráje napsal společně s Danielem Pipskim režisér Ol Parker, kterému tento žánr není cizí. Je znám především jako režisér hvězdně obsazeného pokračování Mamma Mia! Here We Go Again a jako scenárista filmu Báječný hotel Marigold s Judi Dench.
Ve filmu uvidíme mimo jiné také francouzskou vycházející hvězdu Lucase Brava, známého z netflixovského hitu Emily v Paříži.

Do kin film uvede CinemArt 15. září.

-red-
foto/video: CinemArt, Universal  © 2022