Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Disney+ Day je tu, streamovací služba startuje víkendový event výhodnou nabídkou předplatného

Disney+ Day je tu. Tradiční prezentační akce propukne už zítra a potrvá celý víkend. Pokud streamovací službu v den jejích druhých narozenin ještě neodebíráte, čekání na novinky ze světa Marvelu, Star Wars i dalších frančíz studia si můžete zkrátit využitím zvýhodněné startovací nabídky. 

U příležitosti oslav dnešního Disney+ Day streamovací služba spustila novou speciální zaváděcí nabídku. Od dnešního rána až do 20. září mohou noví a vracející se předplatitelé získat první měsíc předplatného Disney+ za 49 Kč přes tento odkaz.

Od dnešního dne zároveň můžete na Disney+ streamovat nejnovější filmový přírůstek ze světa MCU, Lásku jako hromSoučasně s filmem se premiéry dočká i zákulisní dokument ze série Assembled, který poodhalí natáčení filmu, ale i animovaný seriál Auta na cestách nebo nová hraná verze Pinocchia od Roberta Zemeckise, ve které Gepetta ztvární režisérův dlouholetý spolupracovník Tom Hanks.

Oslavy Disney+ Day se projeví i na akci D23 Expo, konané od 9. do 11. září v kalifornském Anaheimu. Fanouškovská očekávání jsou veliká, podle některých insiderů by totiž event mohl být podobně bohatá na novinky, jako prezentace pro investory v roce 2020. Očekáváme řadu informací ohledně nových projektů z myšákovského portfolia vč. nových teaserů a trailerů, sledujte tedy náš kanál a nenechte si ujít páteční Total Week, kde se první střípky informací dozvíte.

Martin Mažári, Totalfilm.cz
foto/video: Disney © 2022

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast