Komiksová oddychovka Black Adam je v kinech, soutěžíme o balíčky dárků

Dwayne Johnson právě řádí v kinech jako Black Adam. Nová komiksovka ze světa DC přináší na filmová plátna nového filmového hrdinu ze světa komiksových sešitů a zároveň plní představiteli hlavní role jeho dlouhodobý profesní sen. Kromě návštěvy kina můžete zkusit štěstí i v naší soutěži. Dva z vás získají čepici, mikinu a tričko a další dva láhev, taštičku a ponožky. Stačí se trochu orientovat v komiksovém světě DC.

Soutěž o dárkové předměty Black Adam

Snímek režíroval Jaume-Collet Serra. Serra a Johnson spolu již dříve spolupracovali, přičemž Serra režíroval také disneyovku Expedice: Džungle, ve které si právě Dwayne Johnson zahrál hlavní roli. Herec, který na realizaci tohoto projektu spolupracoval v tvůrčím týmu již několik let, působí vedle ztvárnění titulní role také jako výkonný producent filmu.

Black Adam právě v kinech uvádí Vertical Entertainment.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment © 2022

SOUTĚŽ probíhá od 21. 10. do 25. 10. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entertainment. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Black Adam”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.