Chris Hemsworth zkoumá své boží tělo v seriálu na Disney+ (trailer)

Tělo jako bůh. Málokdo si tohle může dát na vizitku. Filmový Thor si to ale může dovolit. Už v listopadu bude na Disney+ Chris Hemsworth zkoumat, jak můžeme všichni žít lépe a déle v původní šestidílné sérii National Geographic Tělo nezná hranic. Na streamovací službě se objeví všechny díly najednou 16. listopadu. Podívejte se na trailer.

Seriál vznikl pod taktovkou na Oscara nominovaného režiséra Darrena Aronofskyho. Chris Hemsworth (Thor, Avergers, Vyproštění) vezme diváky na dobrodružnou cestu poznáním, během níž zjišťuje, jak „bojovat s časem“ a objevit plný potenciál lidského těla. Snímek Tělo nezná hranic vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a boří zažité představy o tom, co nám prodlouží a zlepší život.

V každém díle sestavují špičkoví odborníci, vědci a lékaři na základě nejnovějších vědeckých poznatků i tradičních znalostí Chrisovi výzvu, která ho posouvá na hranici fyzických i psychických možností. Chrisovým úkolem je lépe porozumět limitům lidského těla a objevit způsoby, díky kterým si můžeme všichni zlepšit zdraví a být šťastnější do vysokého věku.

Tělo nezná hranic (foto: Disney+)

Chris, který se dlouhodobě udržuje ve výborné fyzické kondici a je známý především jako nesmrtelný superhrdina, vždy dbal o své zdraví a kondici. Nyní, po třicítce, však chce zjistit, jak využít potenciál své mysli a těla, aby zůstal déle bystrý, silnější a zdravější, nejen pro sebe a své děti, ale i pro děti svých dětí. Každá výzva posouvá Chrise dál, než se kdy dostal. Prostřednictvím seriálu se diváci mohou naučit techniky, které mohou využít ke zlepšení svého zdraví a zkvalitnění vlastního života.

Tělo nezná hranic (foto: Disney+)

Herec nechtěl jen mluvit o vědeckých poznatcích, které by mohly zlepšit a prodloužit jeho život, chtěl je vyzkoušet v praxi, a chtěl to dotáhnout až do konce! Každá výzva je velkolepá a jedinečná. Patří mezi ně přeplavání 240 metrů přes arktický fjord při teplotě kolem 2 °C, šplhání po třiceti metrovém laně visícím nad kaňonem a chůze po jeřábu na vrcholu 270 m vysokého mrakodrapu o výšce osmdesáti pater.

Každá výzva vyžadovala důkladnou přípravu ze strany Chrise. Některé, jako například šplh po laně nad kaňonem, vyžadovaly měsíce příprav. Jiné, jako Chrisův čtyřdenní půst pouze o vodě, byly mnohem kratší, ale byly tak náročné, že z nich málem vycouval.

Seriál startuje na Disney+ 16. listopadu.

-red-
zdroj: L. Tungová, Disney
foto/video: © 2022 Disney a spřízněné subjekty