Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Novodobý příběh o džinovi z láhve ožil na plátnech ve filmu Tři tisíce let touhy (soutěž)

Povídkové fantasy Tři tisíce let touhy, které tvůrci představili v Cannes a tuzemští diváci ho mohli vidět jako zakončovací film letošních Varů, vypráví o naratoložce Alithii. Když zavítá na konferenci do Istanbulu, kde o podstatách a významu příběhů na naši společnost a kulturu přednáší, odveze si na hotel nenápadný suvenýr, který se jí řízením osudu dostane pod ruku. Křehká skleněná lahvička v sobě ukrývá obrovitého džina se špičatýma ušima a, jak už to tak bývá, schopností splnit své nové majitelce tři přání.

Protože příběhů o džinech nicméně taky známe mraky, protřelá naratoložka dobře ví, že s plněním nejniternějších tužeb to nebývá jen tak. Nakonec ale jedno přání přeci jen vyřkne, aby se divák mohl stát, jako v každém správném příběhu, “rukojmím čekajícím na rozuzlení.”

Výsledkem je fajn pohádka a vizuální gimmick, díky kterému si někteří diváci vůbec poprvé uvědomí význam příběhů v našem životě. Recenzi filmu si můžete přečíst zde.

Soutěž o stírací mapy a osušku k filmu

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kam musí Aladin v původní pohádce pro lampu s džinem?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Do jeskyně,Na vysokou horu,Do hlubokého jezera’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 9. 10. do 14. 10. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm . Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Tři tisíce let touhy”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast