Wakanda nechť žije! Soutěž o dárky k pokračování Black Panthera

Do kin právě dorazila nejočekávanější letošní marvelovka. Citlivé loučení s Chadwickem Bosemanem přerůstá první díl i drtivou většinu toho, co fandové Marvelu od posledních Avengers dostali. Tradiční marvelovské ingredience, kterých se tolik diváků už přejedlo, zde sice nechybí, naštěstí se jimi ale šetří. Soutěžte s námi o ceny k filmu Black Panther: Wakanda nechť žije.

Převážně pestrobarevné marvelovky už párkrát do vážnějších vod zabrousily, nový Black Panther ale kvůli událostem ve skutečném světě rezonuje jinak. Když herecký tahoun a jedna z nejzásadnějších tváří budoucnosti MCU náhle odešla, již hotový scénář dvojky jeho sólového dobrodružství letěl do šuplíku a muselo se začít znovu. S Bosemanovou smrtí se pracuje velmi citlivě i důstojně, jeho odkaz se silně proplétá celou stopáží a scény truchlících pozůstalých zabolí o to víc, že herečky před kamerou pro údajně nesmírně srdečného kolegu zjevně truchlí i bez potřeby cokoli hrát. Je to smutný paradox, ale hercova smrt filmu dodává vrstvu navíc.

Celou recenzi filmu najdete zde.

Soutěž o batohy, trika, mikiny a lístky do kina s poukázkami na popcorn

SOUTĚŽ probíhá od 12. 11. do 19. 11. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Wakanda”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.