Adaptace Dungeons & Dragons nechává fanoušky nahlédnout pod pokličku (video)

Paramount využívá každé příležitosti, aby fanoušky nabudil na chystaný film Dungeons & Dragons: Čest zlodějů. Diváci se kromě zbrusu nového plakátu k filmu dočkali i nového zajímavého filmu o filmu. Podívejte se na něj.

V novém videu ze zákulisí se podíváme, jak studio přenáší oblíbenou stolní hru na velké plátno. Ve videu se objevují postřehy celého hereckého obsazení o tom, jak se každý z členů této dobrodružné party plné záporáků vydává na svou vlastní hrdinskou cestu. Poprvé se také můžeme podívat na některé z D&D bytostí, které se ve filmu objeví, včetně draků, trollů, sovích medvědů a dalších.

Film sleduje dobrodružnou výpravu složenou (samozřejmě) ze zlodějů, kteří “pomohli špatné osobě ukrást špatnou věc”. Aby zachránili svět, bude muset tahle parta nešťastníků ukrást věc zpátky a napravit svou chybu.

Dungeons and Dragons: Čest zlodějů (foto: CinemArt))

Kromě Chrise Pinea, který hraje vůdce dobrodružné výpravy, barda jménem Elgin, se ve filmu objeví také Hugh Grant v roli tuláka jménem Forge Fletcher. Michelle Rodriguez (série Rychle a zběsile) má hrát Holgu, barbarku, která, jak tomu napovídají dosud zveřejněné ukázky, je zapletena do milostného trojúhelníku mezi Pineovým Elginem a paladinem jménem Xenk, kterého nehraje nikdo jiný než superhvězda první série Bridgertonových Regé-Jean Page.

Sophia Lillis, která hrála Beverly Marshovou v obou dílech poslední filmové adaptace románu Stephena Kinga To, se objeví jako tieflingská druidka jménem Doric. Justice Smith (Jurský svět: Nadvláda) si zase zahraje čaroděje jménem Simon.

Scénárista a režisér John Francis Daley slibuje fanouškům, že film Čest zlodějů bude plný kouzel i zábavných easter eggů.
Přesvědčíme se o tom již 6. dubna 2023. Film do kin posílá CinemArt.

-red-
foto/video: CinemArt, Paramount © 2022