Mimina ať jdou k čertu, přichází Barbie! (teaser)

Pokud jste v průběhu několika posledních měsíců nezaznamenali, že se připravuje hraný film o Barbie, možná jste teď trochu v šoku. Margot Robbie je jako dlouhonohá panenka samozřejmě dokonalá, ale Ryan Gosling, který si střihne roli Kena, minimálně překvapil. V rukou má tuto mattelovskou růžovou zábavičku herečka Greta Gerwig, která má jako režisérka na kontě adaptaci románu Malé ženy. Podívejte se na první teaser, který růžový film představuje zrodem skutečné panenky a brutálním ničením miminkovských panenek. Hraný film přijde do kin více než 60 let po stvoření panenky, v létě příštího roku. 

Teaser trailer toho moc nenabídne, protože většinou ukazuje Margot Robbie, jak stojí na pláži oblečená ve svém historickém oblečení, konkrétně v černobílých pruhovaných plavkách a také culíkem z padesátých let, který měla původní verze této panenky. Upoutávku, kterou doprovází hudba Richarda Strausse (znalci poznají odkaz na Kubrickovu 2001: Vesmírnou odyseu) nakonec končí mnohem méně osudověji, než začíná. Jedno vám už teď můžeme prozradit, oblíbená píseň skupiny Aqua v tomto filmu znít nebude.

V každém případě bude zajímavé sledovat, jak si režisérka poradí s hvězdným obsazením filmu a co vlastně nakonec dostaneme naservírováno. Oba jmenované hlavní hrdiny doplní třeba Simu Liu, Will Ferrell, Scott Evans a další. Zbývá jen dodat, že na film pro děti to opravdu nevypadá.

Do kin Barbie vstoupí v létě.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment © 2022