Soutěž o nejmodřejší dárky k pokračování Avatara

Modrá je dobrá. To platí v případě pokračování Cameronova blockbusteru Avatar: Way of Water dvojnásob. Před Vánoci můžete zkusit štěstí v naší soutěži a znásobit speciálními dárky svůj zážitek z nového dobrodružství na planetě Pandora. Hrajeme o osušku, triko, kosmetickou taštičku (recyklovanou, protože chráníme oceány!), lístky do kina a poukázky na popcorn. To vše máme v balíčcích pro 5 šťastlivců.

Soutěž o exkluzivní balíček Avatar: Way of Water

Nápovědu najdete v tomto článku či podcastu níže.

SOUTĚŽ probíhá od 16. 12. do 21. 12. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon, a.s.. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Avatar 2”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.