Karel Och: Filmy na KVIFF.TV vybíráme pečlivě, Trojúhelník smutku máme exkluzivně (podcast)

Streamovacích služeb je v Česku nyní požehnaně, čerstvě se k nám za pár týdnů chystá SkyShowtime. Vyznat se v jejich nabídce je čím dál složitější. Ale jsou tu i nové zajímavé projekty, které jsou čitelnější. KVIFF.TV je streamovací platforma, která vznikla na základech úspěšné služby Aerovod. Zajímavá je zejména pro diváky, kteří si rádi vybírají z kvalitnějších počinů a ocení kurátorský výběr týmu karlovarského festivalu v čele s Karlem Ochem. Sám umělecký ředitel MFF Karlovy Vary a ředitel obsahu KVIFF.TV Karel Och nám ve studiu prozradil, že právě finišuje vznik aplikace pro chytré televize, vysvětlil jaký klíč má výběr jednotlivých titulů, srovnal rozdíly mezi službami typu Netflix a KVIFF.TV. S kolegou Martinem Mažárim toho ale probrali mnohem víc.

Streamovací platformu KVIFF.TV nemohli fanoušci filmu v uplynulém roce přehlédnout. Jako jediná přinesla do České republiky poslední počin režisérské legendy Larse von Triera – třetí sérii Království s podtitulem Exodus. Pouze na KVIFF.TV najdete divácký filmový hit, který chválí kritika i diváci – Trojúhelník smutku. K dispozici jsou zde i české novinky Arvéd nebo Sami doma.

„Základem KVIFF.TV jsou pečlivě vybrané kvalitní filmy z celého světa, část z nich byla uvedena i na  karlovarském festivalu, odkud jsme vybrali nejsilnější tituly minulých ročníků,“ říká Karel Och, ředitel obsahu KVIFF.TV. „Nabídku  průběžně doplňujeme hned několika novými tituly týdně. Na každý z nich je možné se podívat po jednorázovém zaplacení, ale také je možné stát se předplatitelem, získat tak automaticky přístup k velké většině filmů a zároveň výraznou slevu na prémiové tituly mimo předplacenou knihovnu.”  

Na KVIFF.TV najdete třeba i filmy z letošního ročníku festivalu, kolekci snímků o lásce, nebo výběr z filmografie legendárního Jima Jarmusche.

Předplatné stojí 160,- měsíčně nebo 1700,- ročně. Můžete si také nakupovat přehrání jednotlivých filmů (70,-), s tím, že pokud máte předplatné, tak horké novinky máte levnější (55,-).

-red-
foto/video/audio: Totalfilm Media, KVIFF Group, Aerofilms © 2023